top of page

Susipažinkit su komanda

Apie mus

ExpertLab didžiuojamės vienydami rinkos ekspertus, teikiant išskirtinius sprendimus finansų, e. prekybos ir energetikos sektoriaus įmonėms.

 

Būdami patyrę valdybos nariai, vadovai ar ekspertai fondų valdymo, investicinių paslaugų, bankininkystės, e. prekybos ir energetikos sektoriaus įmonėse, suprantame unikalius iššūkius, su kuriais susiduria šių dinamiškų verslo atstovai. Mūsų aistra – kurti individualius sprendimus, atitinkančius konkrečius jūsų poreikius ir taip užtikrinti jūsų verslo sėkmę ir augimą.

 

Nesvarbu, ar esate dar tik pradedantis startuolis, siekiantis įsitvirtinti rinkoje, ar jau pažengusi įmonė, siekianti plėstis Lietuvoje ar užsienio rinkose, mūsų novatoriškas požiūris į problemų sprendimą ir kruopštus dėmesys detalėms išskiria mus iš kitų. Padėti jums įveikti sudėtingus reguliavimo procesus, pasiekti lūkesčius pranokstančius rezultatus, teikti visapusišką paramą kiekviename jūsų verslo kelionės etape – tai, kas mums ypač svarbu.

Misija

ExpertLab misija – sujungti ekspertiškumą su Jūsų verslo sėkme. Burdami novatoriškų ir kūrybiškų ekspertų bendruomenę, esame pasiruošę naviguoti Jūsų verslą per sudėtingą ir painią reguliacinę aplinką, taip įgalindami Jūsų verslą augti tvariai. Su ExpertLab reguliacinė atitiktis yra paprasta užduotis.

Vizija

Mūsų vizija peržengia visas įmanomas sienas ir apribojimus. Įsivaizduojame ExpertLab kaip tarptautinę platformą, vienijančią ekspertus ir iš esmės keičiančią požiūrį į konsultacines paslaugas. Mūsų tikslas – pakeisti verslo konsultacinių paslaugų standartus ir kurti Jūsų verslui ilgalaikę vertę. 

Vertybės

Kompetencija ir inovacijos

Patikimumas 

Laisvė kurti

Komandinis darbas

Atvirumas

bottom of page