top of page

Jokių eksperimentų - 

tik ekspertai!

Rezultatai, kai jų reikia labiausiai

ExpertLab – dinamiška organizacija, apjungianti įvairias finansų, e. prekybos ir energetikos sektorių ekspertų patirtis. Pasitelkdami bendras žinias ir ekspertiškus įgūdžius, esame pasiryžę teikti tik individualiai pritaikytus, praktinius sprendimus, taip jūsų verslui suteikiant dar daugiau galimybių.

Paslaugos

Agnė Daukšienė

Turėdama daugiau nei 18 metų sėkmingos patirties bankininkystės, fondų valdymo, kapitalo rinkų ir energetikos sektoriuose, esu pasiruošusi padėti jums plėsti ir kurti reikalavimus atitinkančius produktus bei paslaugas ar augti dar plačiau – žengti į užsienio rinkas.

ExpertLab kalba

Esame pasirengę apmokyti jūsų komandą atitikties, teisės, rizikos valdymo, žmogiškųjų išteklių ir finansų valdymo temomis - gyvai arba nuotoliniu būdu.

Mokymai ir kursai

Pasitelkite jūsų verslo tikslų įgyvendinimui tinkamiausias žmogiškųjų išteklių praktikas. ExpertLab komandos kompetencija bei ilgametė patirtis padės išsigryninti prioritetus bei įgyvendinti pokyčius, būtinus jūsų sėkmei. 

Žmogiškieji ištekliai

Efektyvinkite savo veiklą naudodamiesi ExpertLab laisvai samdomų vadovų ir specialistų paslauga – teisinėms, atitikties, žmogiškųjų išteklių, projektų ir rizikos valdymo funkcijoms atlikti.

Laisvai samdomi vadovai ir specialistai

Mūsų ekspertai iš finansų, investavimo, elektroninės prekybos ir skaitmenizavimo sričių padės jums sukurti bei vystyti sėkmingus produktus ir paslaugas.

Produktų ir paslaugų vystymas

Suteikite savo verslui daugiau, nei tik tradicines teisines konsultacijas. ExpertLab siūlo visapusiškus teisinius, atitikties, verslo vystymo sprendimus finansų, energetikos ir e. prekybos sektoriams.

Teisinės paslaugos

Įveikite sudėtingą teisinį reguliavimą pasitelkdami išskirtinį ExpertLab požiūrį – nuo pinigų plovimo, tarptautinių sankcijų prevencijos, BDAR iki rizikų valdymo ir vidaus kontrolės sistemos sukūrimo.

Teisinė atitiktis

bottom of page