top of page

ExpertLab kultūrą statome vedini pagrindinių vertybių. Suprantame, kad už kiekvieno titulo „ekspertais“ pirmiausia stovi žmogus. Toks (-ia), kuris (-i) yra patikimas (-a), sąmoningas (-a), atviras (-a), komandiškas (-a) yra degantis (-i) laisve kurti.

Tikim, kad dėka to ExpertLab vieną dieną taps tarptautine, ekspertus vienijančia platforma ir iš esmės keičiančia požiūrį į konsultacines paslaugas. 

ExpertLab kultūra

ExpertLab sukuria puikią atmosferą ne tik klientams, bet ir savo ekspertų komandai: neribota laisvė, pasitikėjimas, skatinimas, augimas ir niekada nepaleidžiantis jausmas, jog visuomet prisidedi prie kažko didelio ir svarbaus.

– ekspertė Sigita

Esi ekspertas (-ė) ir nori prisijungti prie "ExpertLab"? Susipažink su mūsų darbo pasiūlymais.

 

Jei neradai tinkamos laisvos darbo vietos, bet giliai viduje jauti ir trokšti tapti "ExpertLab" komandos dalimi, nedvejok ir kreipkis į mus.

Galimybės ekspertams

Jei esi studentas (-ė), kuris (-i) svajoja vieną dieną tapti geriausiu (-ia) savo srities ekspertu (-e), nelauk, kol tau bus pasiūlyta praktikos vieta - tiesiog parašyk mums, nurodydamas (-a) savo lūkesčius ar praktikos užduotis, ir mes rasime bendrą sprendimą, kaip užauginti tavyje tikrą ekspertą (-ę).

Galimybės studentams

Darbas ExpertLab

bottom of page